Podmiotów przegląd...

To mój mały osobisty przegląd stron internetowych. Głównie są to strony komercyjne, ale są też wyjątki :) Zapraszam do sprawdzenia listy stron, które po prostu z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Sobotę 2 Marca o godzinie 16:10
Przegląd podmiotów
Admin 03.12.2023

proszowice24.pl

 • proszowice24.pl

  Proszowice24.pl to portal informacyjny , który skupia się na wydarzeniach i aktualnościach związanych z miastem Proszowice i okolicami. Na stronie głównej portalu znajdziesz najnowsze wiadomości z regionu, takie jak informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, biznesowych, politycznych i wiele więcej. Na przykład, w ostatnim czasie na portalu pojawiły się artykuły o lokalnych kandydatach na wybory parlamentarne w okręgu tarnowskim, ogrodzie pełnym lawendy w Ostrowie, przebudowie ulicy Kocmyrzowskiej i wiele innych. Ponadto, portal oferuje również informacje o rozkładzie jazdy autobusów, katalog firm, ogłoszenia, galerię zdjęć i wiele innych.

  Jeśli chodzi o informacje o wydarzeniach kulturalnych, to na portalu znajdziesz informacje o koncertach, wystawach, spektaklach teatralnych i wiele więcej. Na przykład, w ostatnim czasie na portalu pojawiły się informacje o koncercie zespołu Ciupaga, który odbył się w Proszowicach.

  Jeśli interesujesz się sportem, to na portalu znajdziesz informacje o lokalnych drużynach sportowych, wynikach meczów, turniejach i wiele więcej. Na przykład, w ostatnim czasie na portalu pojawiły się informacje o Biegu Proszowickim 2023.

  Jeśli interesujesz się biznesem, to na portalu znajdziesz informacje o lokalnych firmach, ich ofertach, promocjach i wiele więcej. Na przykład, na portalu znajdziesz informacje o firmie Busy Proszowice - Słomniki, która oferuje usługi przewozowe.

  Jeśli interesujesz się polityką, to na portalu znajdziesz informacje o lokalnych kandydatach na wybory parlamentarne, ich programach wyborczych i wiele więcej. Na przykład, na portalu znajdziesz informacje o kandydatach z okręgu tarnowskiego.
   


  Moja ocena
  98/100
  Zobacz stronę:
  proszowice24.pl